Budowa i sprzedaż domów

foto 8W naszej bogatej ofercie usług świadczonych z zakresu budów domów możecie Państwo znaleźć ofertę Zastępstwa inwestycyjnego czy Usług doradczych.

W tym miejscu szczególnie chcielibyśmy Państwu jednak przedstawić ofertę budowanych przez naszą firmę domów i przybliżyć Tom-Bud S.C. jako wykonawcę generalnego produkującego domy w stanie surowym  jak i  „pod klucz”.

Więcej…

 

Sprzedaż projektów typowych

Dom z poddaszem użytkowym, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny.

Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny otwarty na jadalnię oddzieloną barkiem od kuchni. Rozwiązanie funkcjonalne pozwala na wydzielenie ww. pomieszczeń.

Wyjście na taras z podcieniem jest możliwe zarówno z jadalni jak i z pokoju dziennego.

Więcej…

 

Inwestor zastępczy

Atlanta-art-buildingJeśli uważasz, że budowa domu, to banalnie prosta sprawa, jeśli posiadasz dużo czasu, żeby poświęcić go na załatwienie dokumentacji, na wybór, zakup i transport materiałów, jeśli nie przeraża Cię droczenie się z poszczególnymi brygadami: murarzy, cieśli, dekarzy, tynkarzy, trunkarzy ;) , posadzkarzy i wieloma innymi, to ta oferta nie jest dla Ciebie.

Jeśli natomiast chciałbyś pozbyć się tych wszystkich problemów, to my z całym naszym potencjałem i doświadczeniem budowlanym jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

WIĘC JEŚLI TYLKO MASZ DZIAŁKĘ TO: wybierz tylko projekt a my resztę zrobimy za Ciebie.

Więcej…

 

Usługi doradcze

Nasze usługi które chcielibyśmy Państwu zaproponować dzielimy w zasadzie na dwie grupy:

pierwsza z nich to doradztwo budowlane a druga to doradztwo techniczne.

Więcej…

 

Budowa i sprzedaż domów

domekSpecjalizujemy się w przygotowaniu, prowadzeniu i koordynacji prac przy realizacji różnych obiektów budowlanych, począwszy od budynków mieszkalnych, a kończąc na handlowo-usługowych.

Czytaj więcej...

Sprzedaż okien i drzwi

drzwi okno_maleChronią nas przed wiatrem, deszczem i hałasem. Dostarczają niezbędnego dla dobrego samopoczucia słońca. Zimą zatrzymują ciepło w naszych domach, latem izolują przed gorącem.

Czytaj więcej...

Wylewki betonowe MIXOKRETEM

mixokretyWykonywaniem posadzek i podłoży betonowych metodą półsuchą przy użyciu agregatu spalinowego zajmujemy się od prawie 10 lat.

Czytaj więcej...