Strona głównaSprzedaż

Poniżej prezentujemy Państwu cykl artykułów i porad napisanych przez naszych specjalistów.
Zachęcamy do lektury i do dzielenia się z nami Państwa opiniami. Będziemy szczerze wdzięczni.
Redakcja. 

Okna - z jakiego gatunku drewna?

| 2011.07.28
Wybór odpowiednich okien to trudna decyzja. Warto pamiętać, że właściwie dobrana stolarka okienna, nie tylko będzie ozdobą naszego domu, ale przede wszystkim powinna być trwała na długie lata oraz zapewniać poczucie komfortu i ciepła. Decydując się na okna drewniane należy zwrócić uwagę na gatunek drewna i jego właściwości.

Więcej…

 

Przywracamy blask oknom drewnianym

| 2011.05.19

Letnie miesiące sprzyjają domowym porządkom. To także doskonała okazja do sprawdzenia stanu technicznego okien. Dzięki zabiegom pielęgnacyjnym oraz konserwacyjnym drewniane ramy okienne będą elegancką ozdobą domu wewnątrz i na zewnątrz.

Więcej…

 

Czym się kierować przy wyborze okien?

 | 2010.02.17

Wybór odpowiednich okien to trudna decyzja. Warto pamiętać, że odpowiednio dobrana stolarka okienna zapewni nam nie tylko poczucie bezpieczeństwa i izolację przed hałasem. Ograniczy również straty ciepła w pomieszczeniu. Dlatego też warto postawić na jakość wybieranych okien i pamiętać o tym, że to inwestycja na długie lata.

Więcej…

 

Dlaczego okna drewniane?

 | 2010.01.28

Decydując się na zakup nowych okien stajemy często przed dylematem – czy mają to być okna drewniane czy PVC? Zarówno ramy wykonane z drewna, jak i te z tworzywa charakteryzują się wysoką jakością i zbliżonymi parametrami. Dlaczego więc warto zwrócić uwagę właśnie na drewnianą stolarkę okienną?

Więcej…

 

Jak prawidłowo dbać o drewniane drzwi wewnętrzne

 | 2010.08.23

Aby drewniana stolarka drzwiowa jak najdłużej zachowała swój atrakcyjny wygląd, należy ją właściwie pielęgnować. Systematyczne czyszczenie i konserwowanie drzwi zwiększy ich odporność na działanie wilgoci oraz przedłuży trwałość koloru. Przeprowadzenie co parę lat renowacji powłok malarskich zapobiegnie nieodwracalnym zmianom w strukturze drewna.

Więcej…

 

Budowa i sprzedaż domów

domekSpecjalizujemy się w przygotowaniu, prowadzeniu i koordynacji prac przy realizacji różnych obiektów budowlanych, począwszy od budynków mieszkalnych, a kończąc na handlowo-usługowych.

Czytaj więcej...

Sprzedaż okien i drzwi

drzwi okno_maleChronią nas przed wiatrem, deszczem i hałasem. Dostarczają niezbędnego dla dobrego samopoczucia słońca. Zimą zatrzymują ciepło w naszych domach, latem izolują przed gorącem.

Czytaj więcej...

Wylewki betonowe MIXOKRETEM

mixokretyWykonywaniem posadzek i podłoży betonowych metodą półsuchą przy użyciu agregatu spalinowego zajmujemy się od prawie 10 lat.

Czytaj więcej...