Okna drewniane

 

Drewno to najlepiej poznany i najchętniej stosowany materiał do wyrobu stolarki budowlanej, co wynika z jego niegdysiejszej dostępności. Dziś, w dobie ekologicznego wyczulenia, cenimy je szczególnie za naturalność, znakomitą izolację cieplną, małą rozszerzalność i dużą wytrzymałość.

 

 W naszej ofercie znajdą Państwo poza standardowymi oknami, okna typu casement. Są to tradycyjne okna angielskie, ale popularne również w Holandii i krajach skandynawskich.

Okan i drzwiCałkowicie odmienna konstrukcja pozwala na uzyskanie lepszych parametrów szczelności, wytrzymałości, zabezpieczenia przed włamaniem oraz uzyskanie ciekawych możliwości aranżacyjnych i wygodę użytkowania okna.

Wyobraźcie sobie okno którego otwarcie nie wymaga rozsunięcia zasłony.

Dzięki otwieraniu skrzydeł na zewnątrz zyskujemy na przestrzeni w pomieszczeniu, którą możemy zaplanować w bardziej wydajny sposób, nie musimy odsuwać znajdujących się na parapecie kwiatów, elementów wystroju wnętrz, itp. Sposób ten pozwala dowolnie zagospodarować wewnętrzną przestrzeń wokół okna.

Okna tego typu charakteryzują się doskonałą szczelnością potwierdzoną w testach, gdzie osiągnęły najwyższą klasę. Konstrukcja okien, została zaprojektowana w taki sposób że wiatr napierając na skrzydło okienne dociska je do ramy, przez co okno staje się szczelniejsze.

IMG 1549

 

Dodatkowo chcielibyśmy poinformować o wprowadzeniu do oferty okien typu sash, do tej pory produkowanych głównie na rynek w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Okna te działają w systemie przesuwnym góra-dół. Pozwala to na zaoszczędzenie przestrzeni wewnątrz pomieszczenia oraz na większe możliwości aranżacyjne pomieszczeń, które są często ograniczane przez skrzydła okienne otwierane do wewnątrz.

 

Zalety okien drewnianych:


  • okna drewniane tworzą przytulną atmosferę w pomieszczeniach mieszkalnych;
  • okna drewniane nie ulegają naładowaniu elektrostatycznemu, a tym samym nie przyciągają zanieczyszczeń;
  • drewniane ramy okien można lazurować lub malować na dowolny kolor;
  • ramy okien drewnianych i ich profile charakteryzują się wysoką stabilnością, są odporne na zmiany formy pod wpływem temperatury;
  • nowoczesne konstrukcje okien drewnianych spełniają wszelkie wymogi dotyczące izolacji termicznej, akustycznej
  • oraz chronią idealnie przed wpływem czynników atmosferycznych;
  • przy odpowiedniej pielęgnacji okna drewniane są trwałym elementem budowlanym;

drew1.gif 

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o zapoznanie się zofertą producenta i kontakt z naszym działemhandlowym 

 

 

 


look170

Firma znana jako "Okna z Olecka" i bardzo popularna wśród naszych klientów.

 

pol-skone170

Firmy POL-SKONE chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Producent Drzwi i Okien wewnątrzlokalowych, drzewnianych i PVC.

 

Budowa i sprzedaż domów

domekSpecjalizujemy się w przygotowaniu, prowadzeniu i koordynacji prac przy realizacji różnych obiektów budowlanych, począwszy od budynków mieszkalnych, a kończąc na handlowo-usługowych.

Czytaj więcej...

Sprzedaż okien i drzwi

drzwi okno_maleChronią nas przed wiatrem, deszczem i hałasem. Dostarczają niezbędnego dla dobrego samopoczucia słońca. Zimą zatrzymują ciepło w naszych domach, latem izolują przed gorącem.

Czytaj więcej...

Wylewki betonowe MIXOKRETEM

mixokretyWykonywaniem posadzek i podłoży betonowych metodą półsuchą przy użyciu agregatu spalinowego zajmujemy się od prawie 10 lat.

Czytaj więcej...