Strona głównaSprzedażSystemy ogrzewania

Systemy ogrzewania - przegląd oferty

Zintegrowany system ogrzewania – Immergas

immergas instalacjaImmergas proponuje szeroką gamę rozwiązań pozwalających na utrzymanie komfortu cieplnego w pomieszczeniach w sposób ekonomiczny i przyjazny środowisku. 

Pompy ciepła powietrze-woda Immergas to rozwiązania do ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń. W obu przypadkach do uzyskania zamierzonego efektu wykorzystywane są zasoby odnawialnych źródeł energii w postaci ciepłego powietrza.
Pompy Immergas charakteryzują się kompaktowym wykonaniem – wszystkie elementy potrzebne do prawidłowej pracy są zabudowane, a żeby uruchomić układ wystarczy podłączyć zasilanie.

Pompa AUDAX Najważniejszym parametrem charakteryzującym pompy ciepła jest współczynnik COP – ilość energii otrzymanej do ilości energii włożonej. Pompa AUDAX 6 kW osiąga wysoki współczynnik COP 3,95, przy parametrach: temperatura powietrza 6°C , temperatura czynnika grzewczego 35°C , a w przypadku podniesienia temperatury czynnika grzewczego do 45°C współczynnik COP wyniesie 3,1. Pompa może pracować już od temperatury zewnętrznej powietrza -15°C do temperatury + 46°C. Maksymalna temperatura czynnika zasilającego instalację grzewczą (w fazie grzania) wynosi 55°C. Minimalna temperatura czynnika zasilającego instalację (w fazie chłodzenia) wynosi 5°C.

Pompy ciepła Immergas mogą być wykorzystywane jako niezależne źródło ciepła, jak również jako zintegrowany system grzewczy. Przy niskiej temperaturze czyli poniżej -15°C zaleca się współpracę pomp z dodatkowymi źródłami ciepła, tworząc tzw. system grzewczy.
Zarządzanie systemem umożliwia specjalnie dedykowany sterownik, który kieruje pracą pompy ciepła, kotła gazowego oraz instalacji solarnej.

immergas kolekktoryW ofercie Immergas możemy wyróżnić 3 podstawowe modele AUDAX 6 kW, AUDAX 8 kW i AUDAX 10 kW. Kotły kondensacyjne VICTRIX KW Linia Victrix to dwufunkcyjne przepływowe i jednofunkcyjne (do współpracy z zasobnikiem wolno stojącym) kondensacyjne kotły wiszące o bardzo małych gabarytach.

Kotły Victrix wyposażone są w specjalny, zintegrowany z modułem kondensacyjnym wymiennik pierwotny, wykonany ze stali kwasoodpornej INOX. Kotły charakteryzują się wysoką sprawnością, łatwością obsługi i cichą pracą.
Mogą współpracować ze sterownikiem pogodowym CAR i sondą zewnętrzną oraz z rozdzielaczami strefowymi DIM, umożliwiającymi niezależne zarządzanie strefami grzewczymi grzejnikowymi i podłogowymi.

Grzejniki stalowe płytowe Immerpan to stalowe grzejniki płytowe. Zostały zaprojektowane w sposób zapewniający największą wydajność grzewczą. Wysoka moc grzejników jest osiągana dzięki rozbudowanej powierzchni oddawania ciepła i zapewnia wzrost temperatury w pomieszczeniu w wyjątkowo krótkim czasie. Gama grzejników Immerpan dostępna jest w opcji z podłączeniem dolnym i bocznym, długości od 400 do 3000 mm oraz wysokości od 300 do 900 mm.

W celu przybliżenia Państwu oferty prosimy o kontakt z naszym działem handlowym
pod nr tel. +48 25 759 06 06
 

 

immergas

 

Immergas Polska Sp. z o.o. - Nowoczesne systemy grzewcze

Budowa i sprzedaż domów

domekSpecjalizujemy się w przygotowaniu, prowadzeniu i koordynacji prac przy realizacji różnych obiektów budowlanych, począwszy od budynków mieszkalnych, a kończąc na handlowo-usługowych.

Czytaj więcej...

Sprzedaż okien i drzwi

drzwi okno_maleChronią nas przed wiatrem, deszczem i hałasem. Dostarczają niezbędnego dla dobrego samopoczucia słońca. Zimą zatrzymują ciepło w naszych domach, latem izolują przed gorącem.

Czytaj więcej...

Wylewki betonowe MIXOKRETEM

mixokretyWykonywaniem posadzek i podłoży betonowych metodą półsuchą przy użyciu agregatu spalinowego zajmujemy się od prawie 10 lat.

Czytaj więcej...