Odkurzanie centralne

Beam Logo_w_vacuum
Uniwersalność i prostota

Odkurzacz centralny można zastosować w domach i obiektach budowanych, remontowanych oraz już wykończonych. To moc oraz wygoda, jakiej nie spotkasz w tradycyjnych odkurzaczach. Zaawansowane metody filtracji pozwalają na usunięcie do 99.6% zanieczyszczeń, natomiast moc ssąca dochodzi do 868 AirWatt.


Montaż systemu centralnego odkurzania wykonuje się w dwóch etapach. W pierwszej fazie wykonujemy instalację ssącą PVC. Druga faza to montaż jednostki centralnej wraz z osprzętem.

Więcej…

 

Usługi montażowe

ocieplanie-od-wewnatrz
Wykonujemy usługi montażowe nie tylko sprzedawanych przez nas produktów tj. okien i drzwi, odkurzaczy centralnych.
Nawet jeśli znajdziesz okna, czy drzwi, których nie mamy w ofercie, nie wachaj się:

 

DZWOŃ: +48 509 200 052

Więcej…

 

Elewacje

 

mozalitKolory

Z racji budowania przez naszą firmę domów zajmujemy się również sprzedażą tynków strukturalnych firmy Majsterpol.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o dostępności, kolorach i cenach prosimy o kontakt z naszym działem handlowym: +48 25 759 06 06 

Więcej…

 

Wylewki betonowe

 

technologie niwelator

Wykonywaniem posadzek i podłoży betonowych metodą półsuchą przy użyciu agregatu spalinowego zajmujemy się od prawie 10 lat. W 2003 roku dysponowaliśmy jedną z pierwszych w okolicy maszyną do mieszania i podawania betonu typu Mixokret, firmy Putzmeister oraz zacieraczkami mechanicznymi. Po pierwszym roku działalności zwiększyliśmy nasze moce o kolejną brygadę.

Od początku naszej działalności stawiamy na jakość naszych usług. Dzięki temu do dzisiaj głównym źródłem zleceń na rynku prywatnym są dla nas polecenia naszych zadowolonych Klientów. Dzięki uczciwemu podejściu do Klienta i terminowemu wywiązywaniu się z zadań, zyskaliśmy również uznanie wielu dużych oraz mniejszych firm budowlanych i developerów z którymi dzisiaj współpracujemy.

Obsługiwaliśmy już zarówno duże inwestycje (osiedla mieszkaniowe, obiekty usługowe i handlowe), jak również i domki jednorodzinne.

Więcej…

 

Budowa i sprzedaż domów

domekSpecjalizujemy się w przygotowaniu, prowadzeniu i koordynacji prac przy realizacji różnych obiektów budowlanych, począwszy od budynków mieszkalnych, a kończąc na handlowo-usługowych.

Czytaj więcej...

Sprzedaż okien i drzwi

drzwi okno_maleChronią nas przed wiatrem, deszczem i hałasem. Dostarczają niezbędnego dla dobrego samopoczucia słońca. Zimą zatrzymują ciepło w naszych domach, latem izolują przed gorącem.

Czytaj więcej...

Wylewki betonowe MIXOKRETEM

mixokretyWykonywaniem posadzek i podłoży betonowych metodą półsuchą przy użyciu agregatu spalinowego zajmujemy się od prawie 10 lat.

Czytaj więcej...