Strona głównaUsługiWylewki betonowe

Wylewki betonowe

 

technologie niwelator

Wykonywaniem posadzek i podłoży betonowych metodą półsuchą przy użyciu agregatu spalinowego zajmujemy się od prawie 10 lat. W 2003 roku dysponowaliśmy jedną z pierwszych w okolicy maszyną do mieszania i podawania betonu typu Mixokret, firmy Putzmeister oraz zacieraczkami mechanicznymi. Po pierwszym roku działalności zwiększyliśmy nasze moce o kolejną brygadę.

Od początku naszej działalności stawiamy na jakość naszych usług. Dzięki temu do dzisiaj głównym źródłem zleceń na rynku prywatnym są dla nas polecenia naszych zadowolonych Klientów. Dzięki uczciwemu podejściu do Klienta i terminowemu wywiązywaniu się z zadań, zyskaliśmy również uznanie wielu dużych oraz mniejszych firm budowlanych i developerów z którymi dzisiaj współpracujemy.

Obsługiwaliśmy już zarówno duże inwestycje (osiedla mieszkaniowe, obiekty usługowe i handlowe), jak również i domki jednorodzinne.

Specjalizujemy się w wykonywaniu zleceń z materiałem.

technologie zacieraczkaKlient odciążony jest dobieraniem, załatwianiem, zamawianiem i transportem materiałów na budowę. Oszczędza cenny czas i oczywiście pieniądze, a materiały dobrane przez nas są sprawdzone i najwyższej jakości w stosunku do ceny.

Współpracujemy z licznymi składami budowlanymi, przewoźnikami, piaskarniami, żwirowniami, co pozwala nam w ciągu krótkiego czasu na bezproblemowe i szybkie zorganizowanie materiałów.

Obecny stan zatrudnienia pozwala nam wykonać 300 m2 wylewki dziennie.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych budujących lub remontujących swój dom, jak i firm realizujących różne inwestycje

Przed realizacją każdego zlecenia proponujemy naszym Klientom spotkanie celem wstępnego wyznaczenia poziomów oraz zebrania danych niezbędnych dla prawidłowego wykonania posadzki betonowej.

vimar mixo

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Zajrzyj koniecznie!

wylewki.tombud.waw.pl

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod nr. tel.
+48 509 200 052
.

 

 

Gwarantujemy Państwu pełne zadowolenie ze świadczonych przez nas usług!

 

Współpracujemy:

 

konstatns170

 

look170

 

abakus170

 salamander oknodom170

 

 

pol-skone170

 

dre170

 

doorsy170

 gerda

wisniowski50

 

beam

 

immergas

 

majsterpol170

 

Budowa i sprzedaż domów

domekSpecjalizujemy się w przygotowaniu, prowadzeniu i koordynacji prac przy realizacji różnych obiektów budowlanych, począwszy od budynków mieszkalnych, a kończąc na handlowo-usługowych.

Czytaj więcej...

Sprzedaż okien i drzwi

drzwi okno_maleChronią nas przed wiatrem, deszczem i hałasem. Dostarczają niezbędnego dla dobrego samopoczucia słońca. Zimą zatrzymują ciepło w naszych domach, latem izolują przed gorącem.

Czytaj więcej...

Wylewki betonowe MIXOKRETEM

mixokretyWykonywaniem posadzek i podłoży betonowych metodą półsuchą przy użyciu agregatu spalinowego zajmujemy się od prawie 10 lat.

Czytaj więcej...