Nasze Realizacje

Osiedle domów w Budach Barcząckich


Realizacja:
2022 r.

Osiedle składa się z 5 bezczynszowych domów parterowych o powierzchni około 140 m2 na działkach o metrażach około 800m2Domy w Budach Barcząckich zapewniają wygodę, odpoczynek oraz oszczędność czasu.

Powierzchnia domu: 140 m2

Osiedle domów przy ul. Jana Pawła II, Mińsk Mazowiecki


Realizacja:
2021 r.

Osiedle domów przy ul. Jana Pawła II, Mińsk Mazowiecki - 6 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 160m2. Trzy kondygnacje w prosty sposób oddzielić przestrzeń dla rodziców, dzieci, a także część dostosowania - dzienną.

Powierzchnia domu: 160 m2

Apartamenty w Stojadłach, ul. Wspólna


Realizacja:
2021 r.

Apartamenty w Stojadłach przy ulicy Wspólnej, składają się z 8 budynków w zabudowie bliźniaczej i powierzchniach użytkowych 139,7m 2  na działkach ok. 500m 2

Powierzchnia domu: 139,7m2

Apartamenty Kościuszki w Legionowie


Realizacja:
2020 r.

Apartamenty Kościuszki to nasza inwestycja, położona w spokojnej części Legionowa blisko stacji „LEGIONOWO PRZYSTANEK” i pętli autobusowej. Domy w zabudowie szeregowej, składają się z parteru, piętra i strychu. Każdy apartament posiada swój indywidualny podjazd, indywidualne wejście oraz własny przyległy ogródek.

Powierzchnia: 70-78m2

Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej - Stojadła


Realizacja:
2020 

Inwestycja: Apartamenty w Stojadłach to nowoczesne domy w podmiejskiej architekturze. Osiedle składa się z 3 budynków w zabudowie bliźniaczej o powierzchniach użytkowych 142,6m2 na działkach 400m2. Dojazd do osiedla z drogi asfaltowej. 

Lokalizacja: Stojadła, ul. Wiśniowa

Powierzchnia: 142 m2

Domy w zabudowie szeregowej - Mińsk Mazowiecki


Realizacja:
2018 r.

Inwestycja: 3 domy jednorodzinne z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowy w zabudowie bliźniaczej w centrum miasta. W sąsiedztwie znajdują się szkoły, urzędy, galerie handlowe oraz restauracje.

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki, ul. Zawiszy

Powierzchnia: od 120 do 140 m2

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej - Legionowo


Realizacja:
2018 r.

Inwestycja: 2 domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Domy zlokalizowane są w cichej i spokojnej okolicy, osiedli domów jednorodzinnych. Domy wyróżniają się ciekawą kolorystyką elewacji, kolorem dachu, rynien oraz stolarki okiennej i drzwiowe.

Lokalizacja: Legionowo, ul. Wrzesińska

Powierzchnia: 150 m2

Dom jednorodzinny - Wólka Mińska


Realizacja:
2011 r.

Inwestycja: dom jednorodzinny, parterowy z garażem jednostanowiskowy w cichej i spokojnej okolicy. Realizacja na działce klienta.

Lokalizacja: Wolka Mińska - 2 km od Mińska Mazowieckiego

Powierzchnia: 160 m2

Dom jednorodzinny - Budy Barcząckie


Realizacja:
2009 r.

Inwestycja: dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym. Dom zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy, osiedli domów jednorodzinnych. 

Lokalizacja: Budy Barcząckie - 5 km od Mińska Mazowieckiego

Powierzchnia: 148 m2

Osiedle domów jednorodzinnych - Wielgolas Duchnowski


Realizacja:
2007 r.

Inwestycja: 6 domów jednorodzinnych wykonanych na podstawie projektów pochodzących z Pracowni Dobre Domy: Virgo Dandys, oraz Libra. Domy wyróżniają się ciekawą kolorystyką elewacji zmieniającej się o ton co kolejny budynek, oraz dobranym odpowiednio do elewacji kolorem dachu, rynien, oraz stolarki okiennej i drzwiowe.

Lokalizacja: Wielgolas Duchnowski w pobliżu trasy Warszawa-Siedlce, niedaleko od miejscowości Dębe Wielkie.

Powierzchnia: od 120 do 146 m2