O firmie

 

Tom-Bud S.C. istnieje na rynku od 2000 roku. Od początku kluczem do naszego sukcesu jest „wysoka jakość przy umiarkowanej cenie”, co przekłada się na „zadowolenie klienta" i rosnącą ilość klientów „z polecenia". Nasza działalność związana jest z kompleksowymi usługami w branży budowlanej. Utrzymanie wysokiej jakości jest możliwe, dzięki kooperacji ze sprawdzonymi przez wiele lat kontrahentami oraz stabilnej i wykwalifikowanej kadrze fachowców.

Początek naszej działalności to sprzedaż i montaż okien drewnianych (znanych wśród naszych klientów jako „okna z Olecka") i okien PVC z „Dobrych Okien" w Węgrowie. „Okna z Olecka" sprzedajemy z powodzeniem w dalszym ciągu, natomiast jeśli chodzi o okna z PVC dosyć szybko zmieniliśmy dostawcę na firmę Abakus z Białegostoku produkującej okna na profilach Brugman (dawniej Salamander).

Zajmujemy się też sprzedażą i montażem drzwi wewnętrznych, zewnętrznych i bram garażowych firm: Porta , POL-SKONE, Gerda, Door System, DRE oraz Wiśniowski.

W 2000 roku zaczęliśmy sprzedawać i montować odkurzacze centralne firmy BEAM i CYCLOVAC. Dziś popularność tych instalacji jest bardzo duża i stała się standardem w domkach jednorodzinnych.

Od 2003 wprowadziliśmy do swojej oferty wylewanie posadzek betonowych przy pomocy „mixokreta". Zajmujemy się kompleksową realizacją wylewek betonowych zgodnie z najnowszą technologią. Stawiamy na jakość, estetykę i ekologie. Dbałość o środowisko jest jednym z priorytetów firmy, dlatego staramy się używać materiałów ekologicznych oraz unikamy zbędnego zanieczyszczania środowiska.

Domy pod klucz budujemy od 2005 roku. Budowa domów jednorodzinnych wolnostojących lub w zabudowie bliźniaczej, szeregowej to specjalizacja naszej firmy. W zależności od wymagań klienta wykonujemy domy w stanie surowym lub developerskim, na działkach własnych lub naszych klientów.

Mamy nadzieję, iż informacje zawarte na naszej stronie internetowej, będą dla Państwa pomocne i pozwolą przybliżyć profil naszej działalności.

Zawsze też zapraszamy do odwiedzenia naszego biura lub do kontaktu telefonicznego.

tel. +48 25 759 06 06

Mińsk Mazowiecki, ul. Tuwima 2A/U1